منابع انسانی در راس توجه عرش گستر

بیزینس‌مدل گروه تجارت الکترونیک عرش گستر به‌گونه‌ای است که از منابع انسانی فریلنسر و افراد ماهر به صورت برون‌سپاری پروژه‌ها بهره می‌گیرد. 

چون پروژه‌هایی که عرش گستر در زمینه تحقیق و توسعه در اختیار می‌گیرد مربوط به حوزه‌های مختلف RF، مخابرات و صنایع بسیار خاص و پیشرفته هستند، بانکی از اسامی نخبگان کشور را در اختیار دارد و برای انجام چنین پروژه‌هایی از دانش و تخصص و تجربه آنها استفاده می‌کند. 

در همین راستا با بیش از 200 نفر از فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های برتر کشور همکاری مستمر دارد و با بستن قراردادهای همکاری و تضمین منافع این نخبگان، از دانش آنها برای پیشبرد پروژه‌های فنی پیچیده و مهم بهره‌مند می‌شود. 

این نیروها از ارزش و اهمیت بسیاری برای عرش گستر برخوردار هستند و پیوسته تلاش بر این است که زمینه‌های درآمدزایی هر چه بیشتر برای‌شان فراهم شود. 

توجه به منابع انسانی در عرش گستر به نیروهای بیرون از سازمان خلاصه نمی‌شود. بلکه منابع انسانی درون سازمان عرش گستر در راس اهمیت و توجه این گروه الکترونیک قرار دارند. همچنین فرهنگ سازمانی عرش گستر، مبتنی بر صداقت و مشتری‌مداری بنا شده و این نکته‌ بخشی از روندهای ارزشمند سازمانی در این شرکت محسوب می‌شوند.